شماره 1 : همراه اول - اولین ارائه دهنده نسل چهار و نیم اینترنت همراه

بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور در هر دو حوزه مکالمه و اینترنت همراه (4.5g/4g/3g)، محصولات

شماره 2 : همراه اول - هم خون یار - mci.ir

کاربر در سرویس همخون یار از طریق اپلیکیشن با ورود حداقل اطلاعات شامل نام، گروه خونی و شهر

شماره 3 : با اینترنت » غیر فعال کردن gprs همراه اول

با سلام من بسته ۶ ماهه اینترنت همراه اول رو اری کردم ولی بدلیل سرعت پایین بعد از دو روز

شماره 4 : تنظیمات اینترنت ایرانسل 3G + جدول

تنظیمات اینترنت ایرانسل و استفاده از اینترنت 3 جی ایرانسل و نحوه استفاده از اتصال 3g ایرانسل

شماره 5 : نحوه آگاهی از باقی مانده بسته اینترنت همراه اول، رایتل و

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دوست داشته اید از باقی مانده بسته اینترنت سیم کارت خود

شماره 6 : با اینترنت » نامه ای به امام رضا (ع)

سلام.محمد هستم ۲۳ ساله از گلستان. سرگرمی من طراحی نرم افزار هست.الآن هم مشغول طراحی نرم

شماره 7 : معماری و پروتکل‌های اینترنت اشیا | شبکه

بی‌شک زمانی‌ که اینترنت اشیا فراگیر شود، تأثیرات شگرف و عمیقی بر زندگی ما می‌گذارد.

شماره 8 : دانلود Mozilla Firefox 57.0.2 + Farsi - مرورگر فایرفاکس

دانلود Firefox v57.0.2 دانلود مرورگر اینترنت فایرفاکس، بهترین و قوی ترین مرورگر اینترنتی و یکی از

شماره 9 : دانلود imo messenger 9.8 - برنامه تماس تصویری "ایمو" اندروید

imo messenger - ایمو مسنجر نرم افزاری محبوب و جالب برای برقراری تماس های صوتی، تصویری و متنی

شماره 10 : اخبارتکنولوژی،گوشی موبایل،تبلت،لپ تاپ،تلویزیون،دوربین

گوشی موبایل,گوشی سامسونگ,گوشی نوکیا,گوشی سونی,گوشی سونی اریکسون,گوشی htc,گوشی ال جی,تبلت,تبلت

شماره 11 : دانلود DEAD TRIGGER 2 1.3.1 - بازی دد ترایگر 2 اندروید

dead trigger یکی از بهترین و پرطرفدارترین بازی های سبک زامبی می باشد که پس از موفقیت و استقبال بی

شماره 12 : دانلود کرک نهایی بازی Pro Evolution Soccer 2017-CPY برای PC

دانلود کرک نهایی بازی Pro Evolution Soccer 2017-CPY برای PC بازی PES 17 کرک سالم CPY نسخه نهایی و کامل کامپیوتر

شماره 13 : فلش کردن گوشی - zimabi.com

فلش کردن گوشی یکی از روشهای ساده است که میتوان به تنظیمات اولیه ( ریست فکتوری) بازگشت. اگر

شماره 14 : دانلود ابزار بلوتوث و وای فای موبایل

دانلود نرم افزار مدیریت بلوتوث و وای فای مخصوص گوشی های نوکیا، سامسونگ، سونی اریکسون

شماره 15 : دانلود بازی Mass Effect Andromeda Update v1.10-CODEX برای PC

دانلود بازی Mass Effect Andromeda Update v1.10-CODEX برای PC کرک نهایی کدکس نسخه فشرده FitGirl و CorePack مس افکت

شماره 16 : آموزش جامع رفع خطاهای نصب بازی GTA IV و راهنمای کامل خطاها

اقا لطفا جواب منو بدید من gta iv رو نضب کردم کرک razor هم ریختم بعد وقتی که راک استار رو باز میکنم

شماره 17 : آسان دانلود - asandl.com

مشترکین اینترنت پارس آنلاین : ترافیک مصرفی شما بر روی آسان دانلود نیم بها محاسبه میگردد!

شماره 18 : 25 ترفند در آیفون اپل که آرزو می‌کردید همیشه می‌دانستید!

همیشه در گوشی‌های پرچم‌داری همچون آیفون که از سیستم عامل اختصاصی بهره می‌برند ویژگی‌ها و

شماره 19 : آیا تعویض یا ارتقاء گرافیک لپ تاپ امکان پذیر است ؟ - علم فردا

ارتقاء گرافیک لپ تاپ یکی از پیچیده ترین کارها برای تعمیرکاران هست . تعویض چیپ گرافیک . ارتقا

شماره 20 : برق. قدرت. کنترل. الکترونیک. مخابرات. تاسیسات. - برگرداندن

برگرداندن ویندوز به تاریخ چند روز قبل برای این کار بایدSystem Restore از قبل فعال باشد.

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان شماره ,اینترنت ,گوشی ,دانلود ,بازی ,نهایی ,اینترنت همراه ,بازی mass ,کردن گوشی ,برای pcدانلود ,mass effect ,effect andromeda update ,mass effect andromeda منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سایت خبری نت فایل فروشگاه کلبه سنگی پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان شرکت روی پوشان قزوین فرشید خزایی www.denafoam.com شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان